Niestety nasza drużyna przegrała kolejny ligowy mecz. Tym razem podopieczni trenera Stybaka ulegli u siebie Stobiernej w stosunku 1-2. O wyniku zadecydowała pierwsza połowa na którą goście wyszli bardziej skoncentrowani oraz zdeterminowani , czego efektem była ich zdecydowana przewaga i zdobycie bramki na 0-1.
W drugiej połowie nasza drużyna zagrała dużo lepiej , lecz przeciwnicy zdobyli bramkę z kontry na 2-0. Po stracie bramki Iskra znów ruszyła do ataków czego efektem była bramka M. Mazura. Choć sytuacji do zdobycia bramki wyrównującej było jeszcze kilka , chociażby strzał z  rzutu wolnego wykonywanego przez Michała Trzyne wybroniony przez golkipera przyjezdnych , to bramka już nie wpadła i to ISKRA przegrała kolejny ligowy pojedynek.

Dziękujemy piłkarzom za walkę w drugiej połowie. W kolejnych meczach będziemy walczyć o 3 punkty a ten już za 2 tygodnie 25 maja z  Rezerwami Resovii Rzeszów.

Źródło: Oficjalna strona klubu