W niedzielę 10.01.2022 r. w sali Z.S. nr 1 w Jaworniku Polskim został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej " O PUCHAR GMINY JAWORNIK POLSKI".
W turnieju tym uczestniczyły 2 drużyny żeńskie i 4 męskie. W kategorii kobiet zwyciężyła drużyna żeńska GLKS "JAWOR 1955" Jawornik Polski w składzie: Gabriela Pniewska, Karolina Pniewska, Angelika Pawełek, Małgorzata Bury, Aleksandra Staszczak, Małgorzata Bury i Ewelina Chochura.
Drugie miejsce zajęła drużyna ULKS "JAWORNIK" przy Zespole Szkół nr 1 w Jaworniku Polskim prowadzona przez Panią mgr Krystynę Gósz, w składzie: Sylwia Chohura, Karolina Słupek, Klaudia Gmyrek, Karolina Szmulik, Justyna Czapla, Aneta Gwizdała i Paulina Słupek. Wynik meczu:
GLKS "JAWOR 1955" - ULKS "JAWORNIK" 2:0 (25:12, 25:21)
W kategorii mężczyzn zwyciężyła drużyna "HARTINI" Harta w składzie: Artur Paściak, Sebastian Litwin, Mateusz Nawłoka, Łukasz Potoczny, Wojciech Potoczny, Kacper Szczutek i Mateusz Tarnawski zdobywając PUCHAR GMINY.
Drugie miejsce zajęła drużyna "JAWORNIK" w składzie: Marek Król, Sławomir Balawender, Mateusz Bury, Kamil Potoczny, Krzysztof Mierzwa i Michał Sroka. Trzecia była drużyna "ZAPADY" w składzie: Angelika Pawełek, Józef Pawełek, Gabriela Pniewska, Aleksandra Staszczak, Krystian Stanowski, Kamil Stanowski i Grzegorz Jamrozik, a czwarte miejsce drużyna "HADLE" w składzie: Grzegorz Trybucki, Krzysztof Pinkowicz, Paweł Pawełek, Łukasz Pelc, Mateusz Lech, Łukasz Chohura, Adam Chruszcz i Arkadiusz Pawełek.
Wyniki meczów drużyn mężczyzn:
"ZAPADY" - "HADLE" 2:0 (28:26, 25:19)
"HARTINI" Harta - "JAWORNIK" 2:1 (25:21, 12:25, 15:13)
"HADLE" - "JAWORNIK" 0:2 (15:25, 18:25)
"ZAPADY" - "HARTINI" Harta 0:2 (16:25, 20:25)
"HARTINI" Harta - "Hadle" 2:0 (25:16, 25:20)
JAWORNIK" - "ZAPADY" 2:0 (25:21, 25:16)
Zwycięzcy rozgrywek otrzymali "PUCHARY GMINY", a wszystkie drużyny uczestniczące w Turnieju pamiątkowe dyplomy, które zostały wręczone przez organizatora Turnieju - GLKS "JAWOR 1955" Jawornik Polski.
Organizatorzy dziękują wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za udział w Turnieju, oraz kulturalne i zacięte mecze.